Różowo mi

Stworka – skąd pomysł na nazwę bloga? Krótka historia.

Dlaczego Stworka?

Kiedy zaczęłam myśleć o blogu nazwa dla niego – Stworka – już ze mną była.

W tym wpisie opowiem wam skąd się wziął pomysł na nią. A także jak zaczęła się moja przygoda z blogowaniem i pomysł na kolorystykę dla Stworki.

Stworka

Kiedyś na bloggerze miałam miejsce (ciężko było to nazwać blogiem), na którym pokazywałam zdjęcia swoich prac – biżuterii w technice haftu sutasz pod nazwą Sutaszowe Twory.  Swoje prace zawsze nazywałam tworami. Taka nazwa dla nich najbardziej mi się podobała. Później nazwę skróciłam do “S-Twory” bo używałam jej również  na Instagramie, a tam publikowałam różne zdjęcia,  nie tylko związane z sutaszem. Ze S-Tworów zrobiła się S-Tworka, a następnie Stworka. I to ze mną zostało.

Inne inspirację

Na tą nazwę miała też wpływ  inspiracja z „Harrego Pottera” i występującej tam postaci skrzata domowego  – Stworka. To imię bardzo mi się spodobało, w kontekście moich Tworów.

Kolejnym powodem wyboru takiej nazwy było to, że chciałabym na blogu poruszać tematy związane z  twórczością i kreatywnością.  Do tego też mi ta nazwa pasuje.

Poza tym jest jeszcze mój rozwój i fakt, ze chcę sobie stworzyć życie o jakim marzę i o tym też będę pisać na blogu. Będę się dzielić tym co mnie inspiruję, jakie książki czytam, od kogo się uczę.

Stworka – kolory.

Kolorystyka logo też wydawała mi się w tym momencie oczywista. Ten zestaw kolorów towarzyszy mi od jakiegoś czasu i jak do tej pory mi się nie znudził. Szary jest bardzo uniwersalny w każdym odcieniu i zawsze mi się podobało jego połączenie z różowym. Wykorzystałam te kolory w projekcie mojego mieszkania więc i do mojego miejsca w Internecie mi pasowały.

Jeden komentarz

  • Ploteczkarnia.pl

    Super! Dobrze się czyta! Wciąga i wzbudza zainteresowanie. Już nie mogę się doczekać kolejnych wpisów i Twoich tworów Stworko-Paulino!❤❤❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *